pl
0
Dream Watch Cart

Dodaj swoje zamówienie

Dodaj swoje zamówienie

Wyszukaj zegarki na DreamWatch

Jak znaleźć zegarek na DreamWatch? - znajdź swój wymarzony zegarek na DreamWatch za pomocą paska wyszukiwania, użyj filtrów na stronie, aby uzyskać bardziej efektywne wyniki wyszukiwania.

Kupowanie zegarka

Istnieją dwa sposoby na zakup zegarka na DreamWatch: Pierwszy to wpłata zaliczki w wysokości 20% kwoty zamówienia z wykonaniem umowy z przedpłatą, po której zegarek zostaje zarezerwowany dla klienta.
Druga metoda to dokonanie pełnej płatności za zegarek i podpisanie umowy transakcyjnej.
Od czego zależy całkowity koszt zegarka?
Na całkowity koszt wpływa wiele czynników: oprócz podanej ceny zegarka istnieją dodatkowe koszty, takie jak opakowanie, ubezpieczenie, wysyłka i podatki (takie jak VAT lub import). W zależności od aktualnego kursu $ lub innej obcej waluty, w której odbywa się transakcja

Zapłata

Jakie metody płatności są dostępne? Płatność kartą MasterCard/Visa. Płatność kryptowalutą - wpłata dokonywana jest na nasze konto USDT. Płatność gotówką realizowana jest wyłącznie w naszych butikach w Warszawie lub w biurze w Kijowie.

Transport

Jak długo trwa dostawa i ile kosztuje? - Przesyłka realizowana jest w dniu złożenia zamówienia lub następnego dnia po opłaceniu towaru. Termin dostawy wynosi od 7 do 12 dni roboczych (w zależności od kraju odbioru i innych niuansów logistycznych termin dostawy może ulec zmianie)

Ochrona kupującego

Jak długo obowiązuje gwarancja na nasze produkty? - Gwarancja ze sklepu DreamWatch jest ważna przez 12 miesięcy. W tym czasie możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania wsparcia i serwisu. Nasz sklep daje gwarancję autentyczności.

Polityka prywatności danych

Czy moje dane w DreamWatch są bezpieczne? - Tak, używamy najnowocześniejszych technologii bezpieczeństwa, aby chronić Twoje dane osobowe przed manipulacją, częściową lub całkowitą utratą oraz nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Czy moje dane są udostępniane stronom trzecim? - Używamy Twoich danych osobowych wyłącznie w celu przetworzenia Twojego żądania zakupu lub zamówienia.

Wycena online
Kosz
Ogółem

Dziękujemy za zamówienie. Wkrótce nasz menedżer skontaktuje się z Tobą.